Letenky na Seychely z Viedne za 589 eur

Letenka do raja čaká práve na vás. Leťte na Seychely z Viedne za úžasných 589 eur a užite si dovolenku snov.

Šum mora, tropický vánok, azúrové more a najviac fotografované pláže na svete. To sú Seychely. Táto dovolenková destináciu už dávno nie je určená len pre zámožných, ale stala sa i bežne dostupnou. Za dovolenku na Seychelách v kombinácii s lacnou letenkou môžete zaplatiť oveľa menej ako napr. za dovolenku na Kanárskych ostrovoch.

Legenda hovorí, že keď Boh stvoril svet, bolo mu ľúto, že si raj môžu užívať iba anjeli a tak vzal kúsok neba a položil ho do Tichého oceánu. Nebo sa vo vode rozrástlo, zafarbilo okolitú vodu do tyrkysova a tak vznikli Seychely. Seychely tvorí 115 ostrovov s bielym pieskom, azúrovým morom, korálmi a žulovými balvanmi.

Seychely odolávajú masovému turizmu a zachovali si svoju panenskú tvár. Dokonalé prírodné scenérie, takmer nedotknutá fauna a flóra, presne tak, ako keď sa tu prvý krát vylodili Francúzi.

Počasie je ovplyvnené pasátmi. Od októbra do apríla prúdi teplý vzduch a vlkých vzduch od severozápadu a od mája do septembra je chladnejšie a suchšie počasie od juhovýchodu. Ako už na ostrovoch býva zvykom, dážď sa tu vyskytuje celoročne a prichádza nečakane v náhlych prívaloch. Teplota je počas celého roka medzi 28 do 30°C.

Najväčším ostrovom je Mahé, ktorý je a severe prevažne hornatý a vhodný na turistiku, juh je naopak vhodný na potápanie a šnorchlovanie. Na Mahé leží i hlavné mesto Victoria a medzinárodné letisko. Najznámejšou plážou je Beau Vallon a tou najkrajšou jednoznačne Petit Ansé, ktorú si domáci obyvatelia chránia a je dostupná len pešo. Vôňou vás opantá pláž Anse Souillac, ktorá je obklopená plantážami so škoricou.

Letenky na Seychely z Viedne nájdete tu:

lacné letenky seychely