Letenky na Korfu z Bratislavy už od 55 eur

Navštívte najzelenší grécky ostrov, Korfu a môžete sa tešiť na panenskú prírodu, lagúny a úžasnú históriu. Spiatočné letenky s odletom z letiska Bratislava sú v ponuke už od 55 eur. 

Korfu je považovaný za najkrajší ostrov Grécka a patrí medzi obľúbené a vyhľadávané dovolenkové destinácie. Sezóna začína v máji, kedy sa teplota pohybuje okolo 23 stupňov a v lete sa vyšplhá až na 31 stupňov. 

Ubytovanie na Korfu sa dá zohnať za veľmi rozumnú cenu a to už od 18 eur na noc. Ak sú navyše v ponuke akciové letenky, môžete si užiť naozaj úžasnú dovolenku, ktorá vás nebude stáť veľa. Letenky za super ceny ponúka Ryanair a to už od 55 eur. Odlet je z letiska Bratislava a letí sa do hlavného mesta Korfu - Kerkyra. Zaujímavosťou je, že letisko v Kerkyre má jednu z najkrajších pristávacích dráh na svete. Jej celková dĺžka je 2350 metrov. Z letiska sa ľahko dopravíte do hotela taxíkom alebo si môžete rovno prenajať auto. Cena za prenájom začína už od 29,99 eur. Výhodnejšie je však prenajať si auto vopred, ešte pred príletom. Môžete tak objavovať tie najkrajšie zákutia a lagúny, ktoré Korfu ponúka. 

Na cestu do Grécka vám bude stačiť občiansky preukaz, ktoré platnosť musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate. Deti musia mať svoj vlastný pas. 

Akciové letenky na Korfu z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky Korfu