Letenky do Nice už za 70 eur

Vyberte sa do Nice a užite si Azúrové pobrežie so všetkým, čo k tomu patrí. Letenky s odletom z letiska Schwechat teraz len za 70 eur.

V Nice nájdete tie najluxusnejšie pláže Francúzskej riviéry obklopené borovicovými a smrekovými hájmi. Spolu ich je 30 a tou najkrajšou je slávna Promenade des Anglais, čiže Promenáda Angličanov. Je dlhá 6 kilometrov a tiahne sa až po Operu.

Zaujímavým miestom je historické centrum Vieux Nice. Narazíte tu na kaviarne, reštaurácie, obchody a známe nočné kluby. Mieša sa tu francúzsky a taliansky šarm. Nice bolo totiž v minulosti súčasťou Talianska a nazývalo sa Nizza.

Ak máte chuť na dobrodružstvo, navštívte najväčší kaňon Európy Verdon, ktorý leží približne 2,5 hodiny od Nice. Verdonský kaňon je skutočnou pastvou pre oči. Je to najhlbší a najširší kaňon v Európe a zároveň druhý najväčší na svete. Tiahne sa medzi Provensalskými a Prímorskými Alpami a je dlhý 21 kilometrov a miestami dosahuje hĺbku až 700 metrov. Nachádza sa v jedinečnom prostredí prírodného parku s neobvyklou faunou a flórou. Z cesty ponad kaňon sa vám otvorí množstvo nádherných pohľadov na vápencové útesy a smaragdovo zelené vody rieky Verdon.

Lacné letenky do Nice z Viedne nájdete tu:

lacné letenky Nice