Lacné letenky do romantického Paríža len za 23 eur

Opäť tu pre vás máme parádne letenky do Paríža! Navštívte mesto lásky a jeho skvostné pamiatky. Odlet je z letiska v Bratislave a za 2 hodinky letu sa môžete túlať francúzskymi uličkami.

Paríž je fascinujúca metropola, do ktorej sa turisti radi vracajú. Nezáleží na tom, či ste tu po prvý krát, alebo ste už Paríž navštívili predtým, vždy tu narazíte na niečo nové.

Najviac navštevovanou atrakciou v Paríži je Eiffelova veža. Vedeli ste, že ročne túto “Železnú dámu¨ navštívi až 7 miliónov turistov? Z Eiffelovej veže budete mať síce úchvatný výhľad, ale to, čo je na Paríži najkrajšie, sú jeho katedrály, kaplnky a ostatné historické budovy. Reč je o Bazilike Sacré Coeur, gotickej kaplnke Sainte-Chapelle, katedrále Notre Dame a mnohých ďalších, ktoré reprezentujú skutočné umenie francúzskych majstrov.

Musée du Louvre patrí k najväčším múzeám sveta a je najhonosnejšou stavbou v Paríži. Bývalé kráľovské sídlo zahŕňa viac ako 350 tisíc exponátov. Prehliadka vám zaberie takmer celý deň, preto si na ňu vyhraďte dostatok času. Múzeum je otvorené každý deň okrem utorka.

letenky paríž